kvalitní přilby na motorku

O značce Airoh

"Společnost Airoh se zrodila z touhy zpřístupnit všem milovníkům dvou kol kvalitu, ochranu a inovace určené pro silniční i terénní šampiony."
Antonio Locatelli
zakladatel a generální ředitel

Slova Antonia Locatelliho, který v roce 1997 s velkým vědomím a odhodláním založil značku Airoh. Značka je doslova Antoniova inovativní řada přileb.

Společnost měla vždy jasné poslání: vytvářet a vyrábět vysoce kvalitní přilby, které jsou synonymem bezpečnosti, designu a výkonu. Tyto vlastnosti, navržené tak, aby uspokojily i ty nejlepší jezdce, jsou k dispozici každému vášnivému nadšenci dvou kol, který je používá na asfaltu, v blátě, písku, sněhu a v jakémkoli jiném terénu.

Konstruované přesně podle požadavků jezdců světových šampionátů

V průběhu let se DNA společnosti vyvíjela, ale nikdy nezapomněla na svůj původ, hodnoty a hlubokou vášeň pro svět závodů i mimo něj. Tato vášeň trvale vede k dosažení neuvěřitelných milníků, o čemž svědčí působivý seznam úspěchů společnosti, včetně neuvěřitelného počtu světových titulů od roku 2005 do současnosti.

Naše závodní divize, složená z bývalých jezdců a známých odborníků z oboru on-road i off-road, pomáhá uskutečnit sen a ambice těch, kteří sdílejí stejné hodnoty jako my.

Klíčové hodnoty

Ctižádostivost: touha neustále se zlepšovat, neustále usilovat o dokonalost, překonávat očekávání a silou a odhodláním překonávat každou překážku.

Inovace: odvážit se a jít po neprobádaných cestách a neustále hledat nové výzvy, kterým můžeme čelit, nové způsoby, jak rozšířit a obohatit naše know-how.

Odolnost: vždy se se zatnutými zuby vrátit do sedla, aniž bychom se báli ušpinit si ruce.

On-Off: vytvářet a vyrábět přilby navržené tak, aby vyhovovaly potřebám milovníků dvou kol jakékoli disciplíny nebo vytížení a umožnily jim plně si vychutnat chvíle klidu a svobody.

Dědictví: vždy se dívat dopředu, nikdy nezapomínat na to, kdo jsme a odkud pocházíme, to je směs prozíravosti a vášně.

Nikdy nekončící proces

Cesta, která vede ke zrodu přilby, je nekonečný proces, protože snaha o dokonalost musí být nekonečná pro ty, kteří se stejně jako my chtějí stále zlepšovat.

Přilba vzniká z nápadu, je výplodem fantazie, stejně jako vše kolem nás. Mentální vize, která se pak musí realizovat přes výkresy, 3D a fyzické modely až ke konkrétnímu vzorku, který se bude testovat v každé jednotlivé části, aby se optimalizovaly jeho tvary a aby se zdůraznil jeho výkon.

Za hotovou přilbou a zahájením skutečné výroby stojí několik kroků, které zahrnují různé testy, z nichž mnohé jsou dokončeny s pomocí našeho aerodynamického tunelu a certifikované interní zkušebny. Tyto nástroje jsou také nezbytné a užitečné pro ověření plného souladu s bezpečnostními parametry stanovenými a uloženými národními a mezinárodními předpisy.

Samozřejmostí jsou také skutečné testy na silnici a/nebo na okruhu, které provádějí jak naši jezdci, tak interní zaměstnanci; protože ve společnosti Airoh neposkytujeme pouze své odborné dovednosti, ale také zkušenosti motocyklistů, milovníků dvou kol, kteří se snaží vytvořit něco dokonalého a funkčního, co dokáže skutečně zvýšit požitek z jízdy.

Výroba a testování přileb

Na konci fáze testování a kontroly výrobku může začít další krok - vytvořit poutavou grafiku, aby si každý motocyklista mohl vybrat tu, která se mu nejvíce líbí nebo která nejlépe odpovídá jeho vybavení.

Pokud jde o samotnou výrobu, ta je svěřena do odborných rukou kvalifikovaných a specializovaných pracovníků, kteří tvoří jednotlivé montážní a kontrolní linky. Takzvaný „lidský faktor“ je ve společnosti Airoh zásadní pro zvýšení hodnoty našich přileb.

Maximální pozornost je věnována i tomu nejmenšímu a zdánlivě nepodstatnému detailu, který nejen v raných krocích, ale také a především při výrobě a poprodejní asistenci nabízí kompletní efektivní servis.

 Na druhou stranu stroj přebírá hlavní roli při ověřování shody s bezpečnostními parametry stanovenými národními a mezinárodními normami. Vlastní laboratoř Crash-Lab provádí přísné testy, které brilantně překračují normy bezpečnostních zákonů a potvrzují absolutní dokonalost každé přilby Airoh.