kvalitní přilby na motorku

Technologie značky Airoh

Jako jedni z mála se Airoh může pochlubit přítomností větrného tunelu uvnitř továrny a jako jediní jej mají vybavený některými speciálními prvky, které jsou určeny pro testování přileb. To představuje zásadní prostor pro optimalizaci a zlepšování výkonnosti výrobků. Např. Airoh u svých přileb může testovat tři klíčové aspekty: termoregulaci, aerodynamiku a akustiku. Tyto tři klíčové body jsou testovány během návrhu a výroby, aby bylo možné okamžitě zasáhnout zavedením vylepšení a optimalizovat výrobek a jeho součásti (kšilty a spoilery). 

AMS² PLUS
BEZPEČNOSTNÍ SYSTÉM AIROH MULTIACTION

Technologický vývoj je nezastavitelnou silou, stejně jako ambice, které podnítily společnost Airoh k zavedení ještě výkonnějších systémů, jako je nový systém AMS² Plus, který má bezpečnostní a komfortní parametry na nejvyšší úrovni. Poprvé byl představen nový materiál, který je srdcem přilby. Tento materiál je schopen rozptýlit kinetickou energii v případě nárazu.

Nejmodernější plastový materiál, navržený tak, aby v případě nárazu vytvořil nejlepší obranu proti silám působícím na hlavu. Materiál, který je v kontaktu s hlavou, má paměťový tvar zaručující vynikající přizpůsobení a zlepšující pohodlí. Systém složený ze dvou překrývajících se skořepin s odlišnou hustotou je dále vylepšen obnovenou konstrukcí silikonových polymerů, která zajišťuje relativní pohyb mezi oběma polokoulemi.

AMS²
VÍCEÚČELOVÝ BEZPEČNOSTNÍ SYSTÉM AIROH

Systém AMS² je výsledkem hloubkových studií, jejichž cílem bylo určit nejčastější dynamiku nehod a následně charakteristiky nárazů, které musí přilba absorbovat, a najít tak nejvhodnější řešení pro bezpečnost jezdce.

Tento nejmodernější systém má za cíl učinit vnitřní skořepinu přilby ještě bezpečnější; ve skutečnosti využívá dvojici na sebe položených polystyrénových polokoulí s diferencovanou hustotou, oddělených jedinečným systémem silikonových vložek. Silikonové prvky umožňují pohyb skořepiny v případě úhlových nárazů, takže může sledovat směr nárazu, čímž se výrazně snižuje množství energie přenášené přímo na hlavu jezdce, který má přilbu nasazenou.

ASN
SYSTÉM POSUVNÉHO INTERIÉRU AIROH

První věc, kterou je třeba udělat, abyste se vyhnuli nebezpečí, je vůbec se do něj nezaplést. Snadněji se to řekne, než udělá, ale ne v tomto případě. Protože společnost Airoh představila systém ASN, trojrozměrnou textilní strukturu navrženou tak, aby snížila sílu přenášenou na hlavu při nárazu.

Dvě vnější stěny systému ASN System se vůči sobě pohybují a účinněji rozptylují energii vzniklou nárazem. Nabízí také neuvěřitelnou ventilaci, což je v extrémnějších jízdních podmínkách klíčový faktor.

AMLS
MAGNETICKÝ INTERIEROVÝ SYSTÉM AIROH

Společnost Airoh posunula koncept demontáže vnitřního interiéru na vyšší úroveň díky systému AMLS (Airoh Magnetic Lining System).

Vnitřní interiér má pět silných magnetů (tři vpředu a dva vzadu), každá lícnice má tři, což umožňuje snadné vyjmutí vnitřního obložení pro praní a poskytuje také stabilitu a pohodlí za všech podmínek používání.

AEFR
AIROH BEZPEČNOSTÍ LÍCNICE

Systém Airoh, který umožňuje rychlé vyjmutí lícnic v nouzových situacích. Červený pásek na spodní části lícnice umožňuje zdravotnickému personálu sejmout je i s nasazenou přilbou.

To umožňuje záchranářům bezpečně uvolnit - v případě nehody - hlavu motocyklisty z přilby, aniž by došlo k dalšímu poranění, zranění nebo poškození.